Haur Hezkuntza

 Ordutegia


HH 2. ETA 3. ZIKLOAk

  • Arratsaldez:   14:30-16:30
  • Goizez:         08:45-12:15

HAUR ESKOLA:  07:30-17:30 (8 ordu gehienez )

 Jakingarriak


   Ordutegiak   -   Eskola egutegia   -   Lan-egutegia   -   Ikasturteko irteerak   -   Guraso batzarrak

                                 

 Pedagogia burua:   Esti Castro - esticastro@eguzkibegi.net
 Tutoreak
 
HH 0 Eukene Briones ebriones@eguzkibegi.net
HH 1A Miren Hernando mhernando@eguzkibegi.net
HH 1B Ainhoa Barrenetxea abarrenetxea@eguzkibegi.net
HH 2A Marije Zuazo mjzuazo@eguzkibegi.net
HH 2B Esti Nobajas enobajas@eguzkibegi.net
HH 2C Ziortza Bilbao zbilbao@eguzkibegi.net
HH 3A Eneko Ibañez enekoibanez@eguzkibegi.net
HH 3B Endika Bilbao endikabilbao@eguzkibegi.net
HH 4A Maripi Agirre mbagirre@eguzkibegi.net
HH 4B Leire Urkijo lurkijo@eguzkibegi.net
HH 5A Esti Castro ecastro@eguzkibegi.net
HH 5B Joana Nuñez jnunez@eguzkibegi.net