Bigarren Hezkuntza

 Ordutegia


Goizez:         08:45-12:15 

Arratsaldez:   14:30-16:30 ( Astelehen eta astearteetan, 14:00-16:30 )

Kontsulta ordua: 13:30-14:30 asteazken eta ostegunetan.

 

Jakingarriak


   Ordutegiak     -     Eskola egutegia     -     Lan-egutegia     -     Ikasturteko irteerak      -      Guraso batzarrak

                                                   

 

 Pedagogia Burua:   Eguzkiñe Zaldunbide - ezaldunbide@eguzkibegi.net
 
 Tutoreak
 
DBH 1A Amagoia Isusi, Nerea Lopez aisusi@eguzkibegi.net,  nerealopez@eguzkibegi.net
DBH 1B Izaskun Oñederra ioinaderra@eguzkibegi.net
DBH 2A Juan Luís Arrien jlarrien2@eguzkibegi.net 
DBH 2B Iñigo Txintxurreta itxintxurreta@eguzkibegi.net 
DBH 3A Aitor Garcia agandoin@eguzkibegi.net
DBH 3B Maialen Gorroño maialen@eguzkibegi.net
DBH 4A Idoia Azpiazu iazpiazu@eguzkibegi.net 
DBH 4B Iraitz Ortuzar iortuzar@eguzkibegi.net