Lehen Hezkuntza

 Ordutegia


Goizez:         08:45-12:15 

Arratsaldez:   14:30-16:30

 

Jakingarriak


   Ordutegiak     -     Eskola egutegia     -     Lan-egutegia     -     Ikasturteko irteerak       -     Guraso batzarrak

                                                   

 

 Pedagogia Burua:   Edurne Diez - ediez@eguzkibegi.net
 Tutoreak
 
LH 1A Unai Ibañez uibanez@eguzkibegi.net
LH 1B Eider Ros eiderros@eguzkibegi.net
LH 2A Bego Berrioategortua - Añeta Arregi bberrio@eguzkibegi.net, aarregi@eguzkibegi.net
LH 2B Josune Ibarzabal jibarzabal@eguzkibegi.net
LH 3A Jabi Olabarriaga jolabarriaga@eguzkibegi.net
LH 3B Yolanda Aranaz yaranaz@eguzkibegi.net
LH 4A Jabi Gereta jgereta@eguzkibegi.net
LH 4B Itsaso Mugarza imugarza@eguzkibegi.net  
LH 5A Amaia Zabalgogeaskoa azabalgogeaskoa@eguzkibegi.net
LH 5B  Ainara Lejona alejona@eguzkibegi.net
LH 6A Eider Maza - Arantza Ormaza emaza@eguzkibegi.net, aormaza@eguzkibegi.net
LH 6B Aintzina Lekue alekue@eguzkibegi.net